Tracardi (1.0.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Events
ar: الفعاليات

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Personalization
ar: التخصيص
