Tracardi (1.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Plugins
az: Pluqinlər
