Tracardi (1.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন
