Tracardi (1.0.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Apply
ca: Aplica

en: Plugins
ca: Connectors

en: Personalization
ca: Personalització
