Tracardi (1.0.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Events
el: Γεγονότα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Personalization
el: Εξατομίκευση
