Tracardi (1.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Enabled
is: Virkjað

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: Preview
is: Undansýning
