Tracardi (1.0.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Preview
fr: Aperçu

en: Percent
fr: Pourcentage

en: Events
fr: Évènements

en: API Username
fr: Nom d'utilisateur de l'API

en: API Password
fr: Mot de passe de l'API

en: Authentication
fr: Authentification

en: Apply
fr: Appliquer

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: Personalization
fr: Personnalisation

en: API URL
fr: URL API

en: Cookie name
fr: Nom du cookie
