Tracardi (1.0.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
