Tracardi (1.0.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Percent
ro: Procente

en: Events
ro: Evenimente

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Apply
ro: Aplică

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Select plugin
ro: Selectați plugin
