Tracardi (1.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Preview
sl: Predogled
