Tracardi (1.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje
