Tracardi (1.0.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Percent
nl: Procent

en: Events
nl: Evenementen

en: API Username
nl: API Gebruikersnaam

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Personalization
nl: Personalisatie

en: API URL
nl: API-URL

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: Page view
nl: Paginaweergave
