Tracardi (1.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Apply
af: Pas toe
