Tracardi (1.0.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ
