Tracardi (1.0.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Apply
be: Ужыць

en: Settings saved.
be: Налады захаваны

en: Personalization
be: Персаналізацыя
