Tracardi (1.0.3) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Preview
de: Vorschau

en: Percent
de: Prozent

en: Events
de: Veranstaltungen

en: API Username
de: Benutzername

en: API Password
de: Passwort

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Settings saved.
de: Einstellungen gespeichert.

en: Personalization
de: Personalisierung

en: API URL
de: API-URL

en: Source ID
de: Quelle ID

en: Cookie name
de: Cookie-Name

en: Page view
de: Seitenansicht

en: Select plugin
de: Plugin auswählen
