Tracardi (1.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Apply
eo: Apliku
