Tracardi (1.0.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Preview
gl: Vista previa

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Events
gl: Eventos

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Apply
gl: Aplicar

en: Plugins
gl: Complementos

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: Personalization
gl: Personalización
