Tracardi (1.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Plugins
ka: ჩანართები
