Tracardi (1.0.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی
