Tracardi (1.0.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Plugins
ps: لګونونه
