Tracardi (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Enabled
pt: Ativado

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Events
pt: Eventos

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Apply
pt: Aplicar

en: Plugins
pt: Extensões

en: Personalization
pt: Personalização

en: Cookie name
pt: Nome do cookie

en: Page view
pt: Vista de página
