Tracardi (1.0.3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Events
ru: Мероприятия

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Apply
ru: Применить

en: Plugins
ru: Плагины

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Personalization
ru: Персонализация

en: Page view
ru: Отображение страницы
