Tracardi (1.0.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Personalization
ta: தனியார் சார்பாக்கல்
