Tracardi (1.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Preview
ur: جائزہ
