tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys

en: Other
af: Ander

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Language code
af: Taalkode
