tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
