tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Price
ca: Preu

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Manufacturer
ca: Fabricant

en: Other
ca: Altres

en: Modified
ca: Modificat

en: Product
ca: Producte

en: Changed
ca: Canviat

en: Products
ca: Productes

en: Product settings
ca: Paràmetres de producte

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
