tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Price
cs: Cena

en: Other
cs: Jiné

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Modified
cs: Upraveno

en: Product
cs: Produkt

en: Changed
cs: Změněno

en: Products
cs: Produkty

en: Product settings
cs: Nastavení produktů

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
