tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Currency
es: Moneda

en: Edit
es: Editar

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Price
es: Precio

en: Product ID
es: ID del producto

en: Manufacturer
es: fabricante

en: Other
es: Otro(s)

en: SKU
es: Código SKU

en: Modified
es: Modificado

en: Product
es: Producto

en: Changed
es: Modificado

en: Products
es: Productos

en: Product settings
es: Opciones de producto

en: Language code
es: Código de idioma

en: Brand
es: Marca

en: About
es: Acerca de

en: Product list
es: Lista de productos

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: Formatted price
es: Precio formateado
