tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Other
eu: Bestea

en: Modified
eu: Aldatua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz
