tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Price
gl: Prezo

en: Product ID
gl: ID do produto

en: Other
gl: Outro

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Modified
gl: Modificado

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Products
gl: Produtos

en: Product settings
gl: Axustes do producto

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información
