tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Currency
hr: Valuta

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Price
hr: Cijena

en: Other
hr: Ostalo

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis
