tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Other
jv: Liyané

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani
