tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа

en: Language code
kk: Тілдің коды
