tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Currency
mr: चलन

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Price
mr: किंमत

en: Manufacturer
mr: उत्पादक

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
