tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Price
nn: Pris

en: Other
nn: Andre

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Language code
nn: Språkkode
