tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
