tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Price
uk: Ціна

en: Product ID
uk: ID товару

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Other
uk: Інше

en: SKU
uk: Артикул

en: Modified
uk: Змінено

en: Product
uk: Товар

en: Changed
uk: Змінено

en: Products
uk: Товари

en: Product settings
uk: Налаштування товарів

en: Language code
uk: Код мови

en: Brand
uk: Фірма

en: About
uk: Про модуль

en: Shop
uk: Магазин

en: Access Key
uk: Ключ доступу

en: Product list
uk: Список товарів

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Old price
uk: Стара ціна

en: The Product ID.
uk: Ідентифікатор товару.
