tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
