tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Price
bg: Цена

en: Other
bg: Други

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Language code
bg: Код на език
