tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Other
eo: Alia

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
