tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Price
et: Hind

en: Product ID
et: Toote ID

en: Other
et: Muu

en: SKU
et: Tootekood

en: Modified
et: Muudetud

en: Product
et: Toode

en: Changed
et: Muudetud

en: Products
et: Tooted

en: Product settings
et: Toote seaded

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: Shop
et: Pood

en: Access Key
et: Kiirklahv
