tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Currency
fa: واحد پول

en: Edit
fa: ویرایش

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Price
fa: قیمت

en: Product ID
fa: شناسه‌ی محصول

en: Other
fa: ساير

en: SKU
fa: مدل

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Product
fa: محصول

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Products
fa: محصولات

en: Product settings
fa: تنظیمات کالا

en: Language code
fa: کد زبان

en: About
fa: درباره

en: Access Key
fa: کلید دسترسی
