tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Price
fi: Hinta

en: Product ID
fi: Tuote ID

en: Other
fi: Muu

en: SKU
fi: Koodi

en: Modified
fi: Muokattu

en: Product
fi: Tuote

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Products
fi: Tuotteet

en: Product settings
fi: Tuoteasetukset

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Brand
fi: Brändi

en: About
fi: Tietoja

en: Add Product
fi: Lisää tuote

en: Product list
fi: Tuotelista

en: Shipping costs
fi: Postikulut
