tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Price
hu: Ár

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: Other
hu: Egyéb

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Modified
hu: Változtatott

en: Product
hu: Termék

en: Changed
hu: Módosítva

en: Products
hu: Termékek

en: Product settings
hu: Termék beállítások

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Brand
hu: Márka

en: About
hu: Leírás

en: Add Product
hu: Temék hozzáadása

en: Shop
hu: Bolt

en: Product list
hu: Termék lista

en: Shipping costs
hu: Szállítási költségek

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
