tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Price
ja: 価格

en: Product ID
ja: 商品ID

en: Manufacturer
ja: メーカー

en: Other
ja: その他

en: Modified
ja: 変更済み

en: Product
ja: 商品

en: Changed
ja: 変更済

en: Products
ja: 商品

en: Product settings
ja: 商品の設定

en: Language code
ja: 言語コード

en: About
ja: アバウト

en: Access Key
ja: アクセスキー

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
