tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Price
lv: Cena

en: Product ID
lv: Preces ID

en: Other
lv: Citi

en: SKU
lv: Kods

en: Modified
lv: Modificēts

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Products
lv: Preces

en: Product settings
lv: Preču iestatījumi

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par
