tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Price
nl: Prijs

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Other
nl: Andere

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Modified
nl: Aangepast

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Products
nl: Producten

en: Product settings
nl: Productinstellingen

en: Language code
nl: Taalcode

en: Brand
nl: Merk

en: About
nl: Over

en: Product list
nl: Productlijst

en: Shipping costs
nl: Verzendkosten

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Formatted price
nl: Opgemaakte prijs
