tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
